1/8

PODŘIPSKÁ FARMA

-penzion-

VÍTEJTE NA PODŘIPSKÉ FARMĚ

Náš statek leží na břehu Labe v srdci Podřipska, v pověstném kraji, který doporučil už samotný praotec Čech!

 

Jsme rodinné hospodářství, do jehož chodu jsou zapojeni všichni rodinní příslušníci (a kupodivu to všechny pořád baví!).  Zabýváme se produkcí rostlinnou a živočišnou, ale žádné velkokapacitní vepříny nebo obří zemědělské stroje tu nečekejte. Hospodaříme na cca 40 hektarech a zabýváme se pěstováním ovoce a zeleniny, na dalších plochách jsou brambory, obiloviny a travní porosty. Věnujeme se také chovu drůbeže.  

Velkou část našich aktivit ovšem věnujeme našemu penzionu a obchůdku na farmě, kde najdete i naše domácí produkty a ruční výrobky.  Radost ze života na statku nám poskytuje také naše malé stádečko koní a spousta domácích zvířátek.

 

POKOJ 'U POPLETENÉ LIŠKY' NEBO JINÝ?

Penzion se nachází v objektu z počátku 19. století a sloužil jako tzv. výměnek pro starou generaci hospodářů a také jako stáj pro koně. Přes zub času a různé politické i přírodní peripetie se z větší části zachoval dodnes. Nyní je po velmi důkladné a citlivé rekonstrukci schopen sloužit jako víkendové ubytování v zajímavém objektu.
 

NAHLÉDNĚTE DO OBCHŮDKU
DSCF2287.jpg

V obchůdku můžete nakoupit nejrůznější produkty od selských výrobků jako jsou marmelády, medy, sirupy po ruční práce - pletené svetry, autorské kresby a další 

Adresa:

Podřipská farma
Kyškovice 10
Roudnice nad Labem 41301

Kontakt:

TEL: 777599554
         777599512

Platit můžete:

Pouze hotově!

Sledujte novinky:

  • Facebook Reflection

© 2023 by moonlight Glamping Proudly created with Wix.com